Review of Tron (1982) by Tomek C — 07 Mar 2011
Zawsze bede pamietal jak ten film obejrzalem w karwii w stolowce :) I sie jaralem nim na maxa :) z kumplem mielismy chyba lat 5-6 I sie bawilismy w te walki na pierscienie :D sentyment na maxa, mimo ze obecnie te efekty specjalne sprawiaja ze mega ciezko sie to oglada :).
This review of Tron (1982) was written by Tomek C on 07 Mar 2011.
Tron has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
