Review of Thesis (1996) by Mali J — 06 Apr 2008
Dobar triler, sjajna atmosfera.
!!!SPOILER!!!
Scena u mracnom prolazu, kada Chema prica bajku, mozda I najbolji primer!!!SPOILER!!!
, odlicna dva glavna aktera. Jedino sto bi mu zamerio je ponekad tempo. Gubi se povremeno, sto je možda I logicno s obzirom na duzinu filma.
S obzirom na budzet I neku soc-scenografiju.
!!!SPOILER!!!
Koja jako lici na neke nase ustanove, mozda ljudi I prepoznaju koje!!!SPOILER!!!
Ovaj film je mogao nastati I na nasem prostoru. A to bi vec mogao biti sinopsis za SF.
This review of Thesis (1996) was written by Mali J on 06 Apr 2008.
Thesis has generally received very positive reviews.
Was this review helpful?
