Review of Youth in Revolt (2009) by Dilan F — 15 Oct 2010
Tegnapról mára az a vélemény fogalmazódott meg bennem, hogy ez valahogy lehetett volna jó is. Ã?sszesen 6/10 EbbÅ?l már a cuki lány, három a DieHard4es srác. Egyszer talán ráérzek erre a Cera srácra.
This review of Youth in Revolt (2009) was written by Dilan F on 15 Oct 2010.
Youth in Revolt has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
