Review of The Station Agent (2003) by Ákos C — 30 Jul 2011
Szórakoztató,szerethetÅ' à (C)s szÅ'ke szÃnà (C)sznÅ'k szerepelnek benne :) nem egy mai darab, de à (C)rdemes elÅ'túrni azoknak akik szeretik a trónok harca törpà (C)jà (C)t játszó szinà (C)szt.
This review of The Station Agent (2003) was written by Ákos C on 30 Jul 2011.
The Station Agent has generally received very positive reviews.
Was this review helpful?
