Review of The Family (2013) by Dave C — 16 Mar 2014
Vérmesék megnézve. Luc Besson legújabb agymenése, néhány igazán neves színésszel méltánytalanul alul van értékelve a különböz? fórumokon, mint pl. itt az RT-n is. A film nem rossz, nem is jó, de semmiképp nem rossz, vannak benne egész jó dolgok, vannak benne egészen felesleges dolgok (van benne pár vágási hiba), de alapjában nem bántam meg a ráfordított majdnem 2 órát, mert szórakoztató volt.
Persze lehetett volna néhol több, néhol kevesebb és akkor igazán remek lett volna, picit felületes munka, de b?ven a nézhet? határon belül mozog.
This review of The Family (2013) was written by Dave C on 16 Mar 2014.
The Family has generally received mixed reviews.
Was this review helpful?
