Review of Green Card (1990) by Filitsa N — 30 Nov 2009
Ma nagyon sokan, egy üzenetre várnak,.
Akik, szeretnek, csak egy szóra vágynak.
A szó a szerelem, mi oly szép, ha igaz,.
S kimondva az embernek, a lelki vigasz..
Akik csalódtak és ma nem köszöntenek,.
Azokhoz szól, most ez a szívbéli üzenet.
Ha borúsnak látod is néha, a felh?s eget,.
A felh? elszáll, a nap kisüt, és szíved újra szeret.
Sokszor érezzük nem lesz már szerelem,.
Az élet sem más, csupán, csak rejtelem.
Mégis ott él szívünkben az örök remény,.
...Mi el nem múlik soha, amíg az ember él.
Kellemes szép napot!
This review of Green Card (1990) was written by Filitsa N on 30 Nov 2009.
Green Card has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
