Review of Demolition Man (1993) by Tibor F — 31 Dec 2013
Ismét újranézve... Már ki tudja hányadszor. Ez valahogy egy megunhatatlan film számomra, Stallone egyik utolsó igazán fasza filmje a '90-es évekb?l. A pontszám a korszellemnek szól, tökéletes sci-fi akció, hatalmas szövegek.
Néhány év múlva szerintem megint el?veszem... :).
This review of Demolition Man (1993) was written by Tibor F on 31 Dec 2013.
Demolition Man has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
