Review of Deliver Us from Evil (2014) by Tibor P — 10 Aug 2015
Ritkán nézek horrorfilmet és legtöbbször csúnyán mellényúlok. Most is. Az alkotás a démonos-megszállós témában fellelhet? összes horrorfilmes klisét tartalmazza, és semmi mást. Ijeszt?nek nem mondanám, unalmasnak annál inkább.
Nincs misztikus atmoszféra, csak lepukkant lakótelep, nincsenek karakterek, csak csetl?-botló átlagemberek, nincs dráma, csak úgy történnek random dolgok. Felénél lekapcsolás ellen pont elég tartalom.
This review of Deliver Us from Evil (2014) was written by Tibor P on 10 Aug 2015.
Deliver Us from Evil has generally received mixed reviews.
Was this review helpful?
