Review of Batman: Gotham Knight (2008) by Ri?Ard G — 06 Apr 2013
Oke animirani film o Batmanu, svijdeo mi je se jer se sastoji od vise kratkih prica I svaka se bavi razlicitim periodom iz zivota Brucea Wayna I misija Betmana. Samo od tih sest prica koliko ih ima samo su mi dvije bile dobre, stil animacije je od price do price razlicit sto je jedino bilo zanimljivo, no I jedna je animacija bila losa toliko su iskopirali Christan Bale koji je ocito posluzio kao lik animiranom junaku I Nolanov film da je bilo odvratno I to u japanskom anime stilu.
This review of Batman: Gotham Knight (2008) was written by Ri?Ard G on 06 Apr 2013.
Batman: Gotham Knight has generally received very positive reviews.
Was this review helpful?
