Review of The Door (2012) by Anna G — 16 Mar 2012
Klasszikusan az a film, amit órákig, napokig lehet elemezni............ ha a gyermeket nem kell lefektetni 45 percen belül. De, azért így is zseniális volt! Ha tetszett a Transformers 2., ezt semmiképpen ne hagyd ki :D.
This review of The Door (2012) was written by Anna G on 16 Mar 2012.
The Door has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
