Review of Nell (1994) by Tea R — 08 Jan 2011
Ne kuzim zasto se ljudima ne svida ovaj film? Meni sam po sebi ima dusu, karakter, pricu I sve ono sto jedan film, drama, treba sadrzavati. Gluma je izvrsna, likovi su jos bolji a sve skupa cini jednu peticu.
Jodie Foster mi je bila nevjerojatno uvjerljiva, jako mi se sve svida.
This review of Nell (1994) was written by Tea R on 08 Jan 2011.
Nell has generally received positive reviews.
Was this review helpful?
